• Twój koszyk jest pusty!

DEZYNFEKCJA

DEZYNFEKCJA

Porównanie produktów (0)

Agrisept 20 tabl.

rating

63,30zł Bez podatku: 58,61zł

Agrisept 20 tabletek Tabletki musujące do sporządzania roztworu do dezynfekcji wymion, sprzętu udojowego i rąk dojarzy. Właściwości: Dwuchloroizocyjanuronian sodowy należy do chlorowcopochodnych środków odkażających. W połączeniu z wodą tworzy cyjanuronian sodowy i kwas podchlorawy, który uszkadza..

Agro-Des 5 kg

rating

145,80zł Bez podatku: 135,00zł

AGRO - DESto płynny, bezformalinowy koncentrat przeznaczony do:- dezynfekcji w higienie weterynaryjnej  - działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze- dezynfekcji powierzchni , które nie mają lub mają kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt - działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, w t..

Aldecoc CMK 10 kg

rating

831,60zł Bez podatku: 770,00zł

ALDECOC CMK   ALDECOC CMKto płynny koncentrat do dezynfekcji specjalnej przeciwko endopasożytom zwierząt, w szczególności przeciw kokcydiom i jajom glist oraz bakteriom i grzybom. Produkt do stosowania na wszelkie powierzchnie budynków inwentarskich i urządzeń wykorzystywanych w hodowli zwier..

Aldekol Des 03 1 l

rating

79,92zł Bez podatku: 74,00zł

Aldekol Des 03 1 l Właściwości: ALDEKOL DES 03 jest płynnym, pieniącym się środkiem dezynfekcyjnym o silnym działaniu bakteriobójczym na wszystkie formy wegetatywne bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych; wirusobójczym (wirusy otoczkowane i nieotoczkowane); grzybobójczym i prątkobój..

Aldekol Des 03 5 l

rating

324,00zł Bez podatku: 300,00zł

Aldekol Des 03 5 lWłaściwości: ALDEKOL DES 03 jest płynnym, pieniącym się środkiem dezynfekcyjnym o silnym działaniu bakteriobójczym na wszystkie formy wegetatywne bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych; wirusobójczym (wirusy otoczkowane i nieotoczkowane); grzybobójczym i prątkobójczym...

Aldekol Des Aktiv 10 l

rating

550,80zł Bez podatku: 510,00zł

Aldekol Des Aktiv 10 lWłaściwości: Aldekol Des Aktiv jest silnie stężonym dezynfektantem tlenowym nowej generacji przeznaczonym do stosowania w rolniczych zakładach produkcyjnych, wylęgarniach, na fermach hodowlanych, w instytutach weterynaryjnych, schroniskach dla zwierząt, itp. Pole..

Aldekol Des FF 1 l

rating

45,36zł Bez podatku: 42,00zł

Aldekol Des FF 1 kgWłaściwości: Aldekol Des FF jest silnie stężonym, pieniącym się środkiem do dezynfekcji powierzchniowej, skutecznym przeciw bakteriom, wirusom i grzybom.Aldekol Des FF nie zawiera aldehydu mrówkowego ani fenoli. Posiada bardzo dobre właściwości penetracyjne i czyszcząc..

Aldekol Des FF 10 l

rating

311,04zł Bez podatku: 288,00zł

Aldekol Des F 10 lWłaściwości: Aldekol Des FF jest silnie stężonym, pieniącym się środkiem do dezynfekcji powierzchniowej, skutecznym przeciw bakteriom, wirusom i grzybom.Aldekol Des FF nie zawiera aldehydu mrówkowego ani fenoli. Posiada bardzo dobre właściwości penetracyjne i czyszczące. Jest stabi..

Aldekol Des FF 5 l

rating

221,40zł Bez podatku: 205,00zł

Aldekol Des FF 5 lWłaściwości: Aldekol Des FF jest silnie stężonym, pieniącym się środkiem do dezynfekcji powierzchniowej, skutecznym przeciw bakteriom, wirusom i grzybom.Aldekol Des FF nie zawiera aldehydu mrówkowego ani fenoli. Posiada bardzo dobre właściwości penetracyjne i czyszczące..

Wyświetlono: 1 do 9 z 59 (7 stron)