• Twój koszyk jest pusty!

MYSZY

Porównanie produktów (0)

Combarat pasta - saszetki

rating

6,59zł Bez podatku: 6,10zł

Combarat pasta a' 150 g / 500 gPrzynęta w paście gotowa do użycia w saszetkach po 20 gZASTOSOWANIEPreparat do zwalczania szczurów i myszy w formie saszetek z pastą do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Combarat wykazuje doskonałe właściwości mumifikujące. Zawiera w swoim składz..

Murin Facoum Blok 5 kg

rating

154,00zł Bez podatku: 142,59zł

Murin Facoum BlockCharakterystyka: To nowoczesne i wyjątkowo skuteczne preparaty do zwalczania szczurów i myszy. Zawierają 0,005% brodifacoum. Są uznane i stosowane od kilkunastu lat w wielu krajach świata. Skomponowane na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakowych, zawi..

Murin Facoum Granulat 5 kg

rating

94,00zł Bez podatku: 87,04zł

Murin Facoum Granulat Charakterystyka:To nowoczesne i wyjątkowo skuteczne preparaty do zwalczania szczurów i myszy. Zawierają 0,005% brodifacoum. Są uznane i stosowane od kilkunastu lat w wielu krajach świata. Skomponowane na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakowyc..

Murin Facoum Pasta szszetki 5 kg

rating

129,00zł Bez podatku: 119,44zł

Murin Facoum pasta szaszetki 12 g op. 5 kgPasta: bardzo atrakcyjna dla szkodników i wygodna dla profesjonalnych użytkowników, rozwiązuje praktycznie wszystkie problemy związane ze zwalczaniem gryzoni. Ze względu na dużą zawartość tłuszczu charakteryzuje się dużą odpornością na wilgotność. Została on..

Murin Forte granulat 5 kg

rating

73,00zł Bez podatku: 67,59zł

Murin Forte Granulat 5 kgCharakterystyka: To nowoczesne i wyjątkowo skuteczne preparaty do zwalczania szczurów i myszy. Zawierają 0,005% bromadiolone. Są uznane i stosowane od kilkunastu lat w wielu krajach świata. Skomponowane na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakow..

Murin Forte Pasta 5 kg

rating

110,00zł Bez podatku: 101,85zł

Murin Forte Pastasaszetka 12 gGotowa do użycia przynęta na gryzonie, w postaci pasty z dodatkiem ziaren słonecznika. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie oraz ocenić poziom infestacji (liczebności organizmów szkodliwych..

Ratimor pasta (bromadiolone) 5 kg

rating

140,32zł Bez podatku: 129,93zł

Ratimor pasta (bromadiolone)Preparat w postaci pasty w saszetkach łatwych do przegryzienia przez myszy i szczury. Miejsce stosowania: Pomieszczenia gdzie występują gryzonie. Opis działania: Ratimor rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufnośc..

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)