• Twój koszyk jest pusty!

KOTY

KOTY

Porównanie produktów (0)

Amylactiv Balance 30 kapsułek

rating

39,16zł Bez podatku: 36,26zł

Amylactiv Balance 30 kapsułek / 60 kapsułek Amylactiv Balance to preparat przeznaczony dla zwierząt domowych (psów, kotów, fretek) z zaburzeniami trawienia. Dostarcza enzymów trawiących węglowodany (amylaza), tłuszcze (lipaza) i białka (bromelaina). Preparat skutecznie wspomaga trawienie u zwierzą..

Amylan AD

rating

26,03zł Bez podatku: 24,10zł

Amylan AD Tabletki dla psów i kotów   Skład:w 1 tabletce Lipaza..............8 600 j. FIP Amylaza...........7 180 j. FIP Proteaza ............528 j. FIP   Amylan jest preparatem zawierającym enzymy trawienne. Ich szybkie uwalnianie w dwunastnicy wspomaga trawienie pokarmu. Lipaza ..

APTUS ATTAPECTIN tabletki

rating

37,26zł Bez podatku: 34,50zł

Aptus® Attapectin 30 tab.Sposób stosowaniaStosowanie Attapectin jest zalecane w przypadku przejściowej niestrawności u psów i kotów., zwierzęta powinny otrzymywać odpowiednią ilość płynów (przynajmniej 50 do 100 ml na kg wagi dziennie), najlepiej w postaci płynu elektrolitowego. Zapotrzebowanie na p..

APTUS BIORION 60 tabl.

rating

35,10zł Bez podatku: 32,50zł

APTUS® BIORION tabl.  Preparat zawierający metioninę i biotynę do wspomagania prawidłowego stanu skóry, wzrostu sierści i pazurów.Właściwości Metionina jest jednym z aminokwasów, które tworzą strukturę białek. Dodatkowo niewielkie ilości metioniny są konieczne w przebiegu procesów metabol..

APTUS CALPHOSUM D tabletki

rating

35,10zł Bez podatku: 32,50zł

APTUS® CALPHOSUM D 150 tabletek Preparat wapniowo-fosforowy z dodatkiem witaminy D dla zwierząt w fazie intensywnego wzrostu. Właściwości Źródłem wapnia i fosforu w Calphosum jest syntetyczny fosforan trzy i dwuwapniowy. Stosunek wapnia do fosforu w preparacie wynosi 2:1. Witamina D wspomaga mi..

APTUS MULTICAT tabletki

rating

28,08zł Bez podatku: 26,00zł

APTUS MULTICAT 120 tabletek Preparat witaminowo-mineralny dla kotów do uzupełniania diety. Właściwości Multicat tabletki zawiera witaminy i mikroelementy niezbędne dla utrzymania ogólnej kondycji kota. Wapń jest konieczny do wzrostu i utrzymania prawidłowego stanu kośćca. Preparat jest wol..

Aptus Reconvalescent cat 60 g

rating

35,10zł Bez podatku: 32,50zł

Reconvalescent cat a 60 gSuperkoncentrat w paście (60 g) do żywienia kotów w sytuacjach krytycznych oraz przy zaburzeniach apetytu WłaściwościSuperskoncentrowana, łatwoprzyswajalna, smakowita pasta do odżywiania: w stanach krytycznych, hospitalizacji, w chronicznych zaburzeniach pobierania pokarmu ..

Ariovital Biotyna i Cynk 250 ml

rating

10,00zł Bez podatku: 9,26zł

Ariovital Biotyna i Cynk 250 mlPreparat witaminowo-mineralny w płynie z biotyną i cynkiem dla psów i kotów poprawiający kondycję skóry i sierści, przyspieszający wymianę okrywy włosowej i poprawiający wygląd. Ze względu na skoordynowane działanie cynku (wysokoprzyswajalne chelaty cynku) i witam..

Arthroflex omega kot 50 ml

rating

37,80zł Bez podatku: 35,00zł

Arthroflex Omega Kot - ŻelWspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów u kotówGlukozamina, Chondroityna, MSM + Omega 3Mieszanka paszowa uzupełniająca dla kotówŁososiowy smak Właściwości:    Arthroflex Omega Kot zapewnia działanie chondroprotekcyjne. Glukozamina i chondroityna pełnią..

Wyświetlono: 1 do 9 z 79 (9 stron)