• Twój koszyk jest pusty!

UKŁAD KRĄŻENIA

Czy psy chorują częściej niż można sobie z tego zdawać sprawę? Tak. Wynika to z faktu, że duży procent psów, nie ma wykonywanej autopsji i nie wiadomo co mogło spowodować jego padnięcie.
U psów występuje kilka wad serca, podobnych do tych, które spotyka się u człowieka. Podobieństwa ludzi i psów są powodem, dla którego wiele badań mających wyjaśnić naturę oraz rozwój tych wad prowadzi się właśnie na psach. Dzięki temu mamy więcej informacji, które można odnieść bezpośrednio do psów. Niektóre wady serca mają charakter nabyty, a niewrodzony. Oczywiście nabyte choroby serca nie są przekazywane potomstwu.
Podobnie ma się sprawa z chorobami krwi. Większość z nich przebiega jak u ludzi (np. Hemofilia A), więc wiele można odnosić z badań i osiągnięć ludzi w leczeniu psów.Porównanie produktów (0)

Cardioforce 30/90 kapsułek

rating

35,97zł Bez podatku: 33,31zł

Cardioforce  30 / 90 kapsułekCardioforce to preparat przeznaczony dla zwierząt z objawami niewydolności mięśnia sercowego. Poprzez unikalny dobór składników Cardioforce reguluje oraz wspomaga pracę mięśnia sercowego. Kreatyna - stanowi ważne źródło energii podczas pracy mięśni, w tym..

Cardioforce Basic 30/90 kapsułek

rating

27,97zł Bez podatku: 25,90zł

Cardioforce Basic  30 / 90 kapsułekCARDIOFORCE basic to preparat w otwieralnych kapsułkach, którego aktywne składniki wspomagają pracę mięśnia sercowego i chronią zwierzę przed chorobami układu krążenia Skład preparatu CARDIOFORCE Basic został precyzyjnie opracowany na podstawie..

Herz-Agil -układ krążenia 70 g

rating

81,55zł Bez podatku: 75,51zł

Herz-Agil zdrowe serce  NATURALNY DODATEK PASZOWY DLA PSÓW I KOTÓW INTENSYWNIE WSPOMAGAJĄCY FUNKCJE SERCA  cdVet HerzAgil zawiera wyselekcjonowane i starannie dobrane zioła, które dostarczają zwierzęciu bioflawonów i witamin. Wyrafinowana mieszanka ziół odżywia i wspiera u..

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)