• Twój koszyk jest pusty!

PREPARATY DO DEZYNFEKCJI

Porównanie produktów (0)

Alkasol Ekstra 1 l

rating

42,99zł Bez podatku: 39,81zł

Alkasol Ekstra 1 lPreparat do dezynfekcji twardych powierzchni o szerokim spektrum działania wiruso-, bakterio- i grzybobójczego. Preparat stosuje się w formie roztworów wodnych; stężenie zależy od zanieczyszczenia dezynfekowanej powierzchni oraz czasu działania. Product with a broad-spectrum v..

Dezacid FG 4

rating

189,00zł Bez podatku: 175,00zł

Dezacid FG-4 5 kg / 10 kgPreparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe, aldehyd glutarowy i formaldehyd. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). ..

Dezacid GM

rating

189,00zł Bez podatku: 175,00zł

Dezacid GM 5 kg / 10 kgKwaśny, niskopienny preparat do mycia i dezynfekcji. Preparat przeznaczony do dezynfekcji pustych obiektów hodowlanych i produkcyjnych, mających także kontakt z żywnością.ZAWIERA:aldehyd glutarowy, chlorek IV rzędowej soli amoniowejPreparat ma pozwolenie na obrót produktem bio..

Dezacid Jod-LP

rating

304,56zł Bez podatku: 282,00zł

Dezacid JOD-LP 6,5 kg / 13 kgPreparat kwaśny zawierający jod i polimeryczną heksabiguanidynę. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania ULV (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Może być stosowany w obecności zwierząt.ZAWIE..

Dezacid Kokso 10 kg

rating

810,00zł Bez podatku: 750,00zł

Dezacid KOKSO 10 kgPłyn przeznaczony do utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. Posiada właściwości odkażające oraz niszczy pasożyty (Eimeria tenella, Ascaris suum). Wykazuje działanie bójcze wobec wirusa H7N1. Skutecznie zwalcza chorobotwórcze b..

Dezacid SMC-1

rating

108,00zł Bez podatku: 100,00zł

Dezacid SMC-1 5 kg / 10 kgPreparat bezchlorowy do szybkiej dezynfekcji metoda aktywnego tlenu. Preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz linii pojenia.ZAWIERA:kwas nadoctowy, nadtlenek wodoru, kwas octowyPreparat ma pozwolenie na ..

Dezacid VR

rating

23,76zł Bez podatku: 22,00zł

Dezacid VR 0,2 kg / 1 kg / 5 kgPreparat kwaśny zawierający mono-nadsiarczan potasu. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Postać – proszek. Zawiera marker dezynfekcji (zmiana koloru z czerwonego na żółty). Stosowany ..

Exbacteria

rating

24,60zł Bez podatku: 20,00zł

Exbakteria 0,5 l/ 4,5 lżel do dezynfekcjii rąk1. PrzeznaczeniePreparat do rąk „Ex-Bacteria” to przyjemny w użyciu, nawilżający preparat, który poza działaniem oczyszczającym jest skutecznym środkiem niszczącym bakterie, wirusy i grzyby.Efekt ten uzyskuje się dzięki specjalnej kompozycji wyciągów z z..

MD-1 spray neutralny preparat do dezynfekcji

rating

34,56zł Bez podatku: 32,00zł

MD-1 sprayneutralny preparat do dezynfekcji rąk i powierzchni1. PrzeznaczeniePreparat dezynfekcyjny MD-1 stosowany jest do utrzymania higieny człowieka, dezynfekcji ścian i podłóg w placówkachzwiązanych z ochroną zdrowia. Może być stosowany zapobiegawczo przeciwko grzybicy stóp i całego ciała.Prepar..

Wyświetlono: 1 do 9 z 15 (2 stron)