• Twój koszyk jest pusty!

PSY

PSY

Czym karmić psa? Suchą kamą czy gotować samemu? A może BARF albo puszki? Wielu właścicieli zadaje sobie te pytania. Zwykle ilość osób zapytanych o karmienie  pokrywa się z ilością rozbieżnych opinii.

Prawda jest taka, nie istnieje jedyny słuszny system żywienia, który sprawdzi się u każdego psa. Podobnie jak u ludzi – jednym służy mięso, innym dieta wegańska, czy też unikanie nabiału. Głównymi składnikami odżywczymi są białka, węglowodany, tłuszcze oraz  mikro-, makroelementy i witaminy. To czy źródłem węglowodanów będzie świeżo ugotowany ryż czy kasza zawarta w karmie jest kwestią wyboru właściciela i zależy od predyspozycji i preferencji psa. Każdy psiak jest indywidualnym przypadkiem i prawidłową dietę możemy dobrać na podstawie obserwacji konkretnego psiaka. Znaczenie ma tutaj nie tylko jego waga, wiek, płeć czy rasa, ale też skłonności do alergii i nietolerancji na pewne składniki pokarmowe (np. nabiał niektóre zboża czy mięsa). Inaczej należy karmić psa sportowego, inaczej kanapowca, psa myśliwskiego czy psa stróżującego, który mieszka w kojcu. Przy wyborze sposobu karmienia należy wziąć pod uwagę stan fizjologiczny psa (np. ciężarna suka, rekonwalescencja po zabiegu, choroby układu pokarmowego, choroby stawów, choroby nerek, cukrzyca itp)

Mamy nadzieję, że w tym dziale znajdziecie coś dla swojego ulubieńca.


Porównanie produktów (0)

Agili-Dog 250 g

rating

97,30zł Bez podatku: 90,09zł

Agili-Dog 250 gNaturalny suplement uzupełniający dietę psów pracujących, reproduktorów, suk podczas rui, ciąży i podczas karmienia w naturalne witaminy, pierwiastki śladowe, aminokwasy i elektrolity. Jest bogaty w witaminę E, selen, żelazo i nienasycone kwasy tłuszczowe. Wspomaga funkcje f..

Agili-Dog 600 g

rating

182,21zł Bez podatku: 168,71zł

Agili-Dog 600 gNaturalny suplement uzupełniający dietę psów pracujących, reproduktorów, suk podczas rui, ciąży i podczas karmienia w naturalne witaminy, pierwiastki śladowe, aminokwasy i elektrolity. Jest bogaty w witaminę E, selen, żelazo i nienasycone kwasy tłuszczowe. Wspomaga funkcje f..

Agyptisches Schwarzkummelol 100 ml

rating

55,08zł Bez podatku: 51,00zł

Agyptisches Schwarzkummelol 100 mlCzarny olej egipski Olej egipski z czarnego kminku pozyskiwany z roślin rosnących na południu Egiptu, tłoczony na zimno, dostarcza niezwykle cennych witamin. Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (84%) wpływa na odbudowywanie komórek, dzięki czemu jes..

Amylactiv Balance 30 kapsułek

rating

39,16zł Bez podatku: 36,26zł

Amylactiv Balance 30 kapsułek / 60 kapsułek Amylactiv Balance to preparat przeznaczony dla zwierząt domowych (psów, kotów, fretek) z zaburzeniami trawienia. Dostarcza enzymów trawiących węglowodany (amylaza), tłuszcze (lipaza) i białka (bromelaina). Preparat skutecznie wspomaga trawienie u zwierzą..

Amylan AD

rating

26,03zł Bez podatku: 24,10zł

Amylan AD Tabletki dla psów i kotów   Skład:w 1 tabletce Lipaza..............8 600 j. FIP Amylaza...........7 180 j. FIP Proteaza ............528 j. FIP   Amylan jest preparatem zawierającym enzymy trawienne. Ich szybkie uwalnianie w dwunastnicy wspomaga trawienie pokarmu. Lipaza ..

APTUS APTOBALANCE PET 140g

rating

35,10zł Bez podatku: 32,50zł

APTUS® APTOBALANCE PET 140 g Pro i prebiotyk zawierający bakterie kwasu mlekowego do przywracania równowagi mikroflory przewodu pokarmowego. Właściwości Bakterie kwasu mlekowego namnażają się w treści jelit i obniżają pH, co stwarza niekorzystne warunki do rozwoju bakterii patogennych. Pektyna chr..

APTUS ATTAPECTIN tabletki

rating

37,26zł Bez podatku: 34,50zł

Aptus® Attapectin 30 tab.Sposób stosowaniaStosowanie Attapectin jest zalecane w przypadku przejściowej niestrawności u psów i kotów., zwierzęta powinny otrzymywać odpowiednią ilość płynów (przynajmniej 50 do 100 ml na kg wagi dziennie), najlepiej w postaci płynu elektrolitowego. Zapotrzebowanie na p..

APTUS BIORION 60 tabl.

rating

35,10zł Bez podatku: 32,50zł

APTUS® BIORION tabl.  Preparat zawierający metioninę i biotynę do wspomagania prawidłowego stanu skóry, wzrostu sierści i pazurów.Właściwości Metionina jest jednym z aminokwasów, które tworzą strukturę białek. Dodatkowo niewielkie ilości metioniny są konieczne w przebiegu procesów metabol..

APTUS CALPHOSUM D tabletki

rating

35,10zł Bez podatku: 32,50zł

APTUS® CALPHOSUM D 150 tabletek Preparat wapniowo-fosforowy z dodatkiem witaminy D dla zwierząt w fazie intensywnego wzrostu. Właściwości Źródłem wapnia i fosforu w Calphosum jest syntetyczny fosforan trzy i dwuwapniowy. Stosunek wapnia do fosforu w preparacie wynosi 2:1. Witamina D wspomaga mi..

Wyświetlono: 1 do 9 z 159 (18 stron)