• Twój koszyk jest pusty!

MAŚCI

Porównanie produktów (0)

Alta-derm NF 450 g

rating

38,13zł Bez podatku: 31,00zł

Alta-derm NF 450 g Skład: octan glinu, kwas winowy, mentol, alkohol benzylowy, podłożeCharakterystyka: Żel przeznaczony do zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych skóry,  mięśni, stawów.Dawkowanie i stosowanie:Smarować skórę 2 razy dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej (do + 25°C)...

Alta-derm NF100 g

rating

10,46zł Bez podatku: 8,50zł

Alta-derm NF 100 ml Skład: octan glinu, kwas winowy, mentol, alkohol benzylowy, podłożeCharakterystyka: Żel przeznaczony do zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych skóry,  mięśni, stawów.Dawkowanie i stosowanie:Smarować skórę 2 razy dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej (do + 2..

Bal-derm 100 g

rating

10,46zł Bez podatku: 8,50zł

Bal-derm NF 100 gBalsam do higieny i pielęgnacji skóry zwierząt o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym.Skład: Kamfora, olejek z zimoziołu, olejek terpentynowy, olejek mięty pieprzowej, podłoże.Właściwości i działanie: Balsam pielęgnacyjny, o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i roz..

Bal-derm 450 g

rating

36,90zł Bez podatku: 30,00zł

Bal-derm NF 450 gBalsam do higieny i pielęgnacji skóry zwierząt o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym.Skład: Kamfora, olejek z zimoziołu, olejek terpentynowy, olejek mięty pieprzowej, podłoże.Właściwości i działanie: Balsam pielęgnacyjny, o działaniu przeciwzapalnym, przeciwból..

Balmint balsam chłodzący

rating

52,40zł Bez podatku: 42,60zł

Balmint balsam chłodzący 500 mlDZIAŁA CHŁODZĄCO I ZNOSI BÓLŁAGODZI STANY ZAPALNE I LIKWIDUJE OBRZĘKIDZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:Polecany szczególnie do pielęgnacji wymion dotkniętych obrzękiem. Oryginalna formuła balsamu powoduje, że z łatwością penetruje głębokie warstwy tkanek i zapobiega przejściu ob..

Boviderm maść pielęgnacyjna 500 ml

rating

19,95zł Bez podatku: 16,22zł

Boviderm maść pielęgnacyjna 500 mlMAŚĆ DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI WYMION DLA KRÓW.ŁAGODZI STANY ZAPALNE WYMIENIAPRZYSPIESZA GOJENIE I REGENERACJĘ SKÓRYHAMUJE ROZWÓJ BAKTERII DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:Maść przeznaczona do codziennej pielęgnacji oraz dezynfekcji wymion. Zawiera naturalne olejki rośl..

Chito-derm 450 ml

rating

27,33zł Bez podatku: 22,22zł

Chito-derm 450 mlSKŁAD CHITOZAN, alantoina, kwas mlekowy, mocznik, podłoże.WSKAZANIADo codziennej pielęgnacji wymion, zwłaszcza u wysokoprodukcyjnych krów mlecznych, dojonych mechanicznie, u których stosuje się środki dezynfekcyjne.WŁAŚCIWOŚCIPreparat złożony z naturalnych substancji o skojarzo..

Heat Creame maść rozgrzewająca 500 ml

rating

30,75zł Bez podatku: 25,00zł

Heat Creame maść rozgrzewająca 500 ml / 1000 mlZWIĘKSZA UKRWIENIE SKÓRY WYMIENIAŁAGODZI STANY ZAPALNE I LIKWIDUJE OBRZĘKIDZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:Maść o działaniu rozgrzewającym, polecana szczególnie do pielęgnacji wymion dotkniętych zapaleniem oraz obrzękiem. Oryginalna formuła preparatu powoduje, ż..

Iodica maść jodowo-kamforowa

rating

21,60zł Bez podatku: 17,56zł

Iodica - maść jodowo-kamforowa 150 mlSILNIE ROZGRZEWAJĄCA  ANTYSEPTYCZNA MAŚĆ DO WYMION.ZWIĘKSZA UKRWIENIE SKÓRY WYMIENIAŁAGODZI STANY ZAPALNE I LIKWIDUJE OBRZĘKI.DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:Maść działa silnie antyseptycznie i rozgrzewająco, powoduje przekrwienie tkanki podskórnej i wzmaga wchłania..

Wyświetlono: 1 do 9 z 20 (3 stron)