• Twój koszyk jest pusty!

RACICE

Porównanie produktów (0)

Alu-spray 200 ml

rating

24,92zł Bez podatku: 20,26zł

Alus-spray 200 ml Preparat aerozolowy na bazie zmikronizowanego glinu (aluminium) o właściwościach ochronnych i przeciwbakteryjnych do stosowania na rany u zwierzątSkład jakościowy i ilościowy substancji czynnej (-ych): 1 gram preparatu zawiera - glin, nośnik i wypełniacz. Właściwości: Z..

Pix (dziegieć,smoła drzewna)

rating

25,61zł Bez podatku: 20,82zł

PIX (dziegieć)Do pielęgnacji racic oraz wabik (przynęta) dla dzików i zwierzyny płowejPIX to powszechny i sprawdzony środek do pielęgnacji kopyt i racic, z powodzeniem stosowany do dezynfekcji ran i uszkodzeń skóry. Regularnie stosowany zapobiega grzybicom i gniciu. Jest stosowany do zabezpiecz..

Pixol- spray

rating

17,84zł Bez podatku: 14,50zł

Pixol-spray 150 mlPreparat do pielęgnacji racic i kopytSkład: substancja błonotwórcza i substancje smoły węglowej (dziegieć) w stosunku 1:1Wskazania: pielęgnacja otarć powierzchniowych, defektów racic, gnicie opuszki rogowej, zastrzał powierzchniowy, bieżąca pielęgnacja racic, umocnienie o..

Siarczan miedzi 1 kg

rating

21,82zł Bez podatku: 20,20zł

Siarczan miedzi 1 kgPosiada szerokie zastosowanie  w dezynfekcji, jako środek odwaniający i grzybobójczy. Odkażanie gnojówki – stosuje się 2.5 % roztwór  w kombinacji z kwasem siarkowym w ilości 5-10 litrów obu składników na 1m3. 1 % roztwór - do odkażania w zakładach mięsnych ści..

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)