• Twój koszyk jest pusty!

PIELĘGNACJA

Porównanie produktów (0)

Szampon odtłuszczający - Disoiling

rating

26,52zł Bez podatku: 21,56zł

 Szampon odtłuszczający - DisoilingDobry szampon dla psów, które mają skłonność do nadmiernego przetłuszczania się sierści.Zawiera delikatne środki myjące, które pielęgnują, nie podrażniając skóry, a włosom nadają naturalną elastyczność i połysk.Szampon może być również stosowany do zmywan..

"Pchełka" szampon w pianie

rating

10,00zł Bez podatku: 9,26zł

"Pchełka" szampon w pianie Nowoczesny szampon w postaci pianki, dla psów i szczeniąt w wieku powyżej trzech miesięcy. Specjalnie dobrane składniki zapewniają likwidację zarówno dorosłych postaci pcheł i kleszczy, jak i złożonych przez nich jaj. Zabezpiecza psią sierść przed pasożytami w cza..

Alkasol Ekstra 1 l

rating

42,99zł Bez podatku: 39,81zł

Alkasol Ekstra 1 lPreparat do dezynfekcji twardych powierzchni o szerokim spektrum działania wiruso-, bakterio- i grzybobójczego. Preparat stosuje się w formie roztworów wodnych; stężenie zależy od zanieczyszczenia dezynfekowanej powierzchni oraz czasu działania. Product with a broad-spectrum v..

Amylactiv Digest 30 kapsułek

rating

42,36zł Bez podatku: 39,22zł

Amylactiv Digest 30 kapsułek / 90 kapsułek Amylactiv Digest jest preparatem zawierającym optymalną kombinację naturalnych enzymów biorących udział w trawieniu wszystkich składników pokarmu: tłuszcze - lipaza, węglowodany - amylaza i białka - proteaza. Enzymy zawarte w Amylactiv Digest są mikrokaps..

Aptus Oribac szampon przeciwbakteryjny

rating

39,98zł Bez podatku: 37,02zł

Aptus® Oribac – szampon antybakteryjny 250mlSkład:AquaSodium CocoamphoacetateLauryl PolyglucoseGlycerinChlorhexidine DigluconateCoco GlucosideGlyceryl OleatePolyquarternium 10Melaleuca Alternifolia Oil Rosmarinus Officinalis OilPerfumeWłaściwości:Aptus ORIBAC jest szamponem o właściwościach antybakt..

Aptus Oripru szampon przeciwświądowy 250 ml

rating

39,98zł Bez podatku: 37,02zł

Aptus Oripru szampon przeciwświądowy 250 ml Szampon o własciwościach przeciwświądowych. Zawarte w szamponie aktywne składniki oraz nieuczulające substancje zapachowe korzystnie wpływają na wygląd podrażnionej skóry psa i kota. Skład:• skrobia o właściwościach przeciwświądowych• allantoina o właści..

Balsam do rozczesywania sierści u psów

rating

19,90zł Bez podatku: 18,43zł

BALSAM UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE SIERŚCI U PSÓW EMULSJA 200ml  Skład:Sylikon  10%Olejek migdałowy  0,1%Witamina E  0,1% Właściwości i działanie: Balsam pozwala na łatwe rozczesywanie sierści po umyciu. Jednoczesnie staje się ona miękka i błyszcząca. Wskazania:..

Dermatisan - płyn nawilżająco-przeciwświądowy 250 ml

rating

21,60zł Bez podatku: 20,00zł

Dermatisan  250 mlPłyn pielęgnacyjny do skóry psów i kotów nawilżająco – przeciwświądowy z alantoinąSkład: podłoże, alantoina, skrobia,  humektanty. Przeznaczenie: Płyn przeznaczony jest do pielęgnacji skóry i sierści ze skłonnością do ostrych i przewlekłych, nie powikł..

Dermatisan - płyn wielokierunkowy 250 ml

rating

24,84zł Bez podatku: 23,00zł

DERMATISAN 250 mlPłyn pielęgnacyjny do skóry psów i kotów wielokierunkowy z biosiarką, kwasem salicylowym, nadtlenkiem benzoiluSkład: podłoże, biosiarka, nadtlenek benzoilu, kwas salicylowy. Przeznaczenie:  Płyn przeznaczony jest do pielęgnacji skóry i sierści ze skłonnością..

Wyświetlono: 1 do 9 z 48 (6 stron)