• Twój koszyk jest pusty!

PREPARATY PRZECIW KLESZCZOM, PCHŁOM ORAZ PASOŻYTOM WEWNĘTRZNYM

Problem z pchłami

Pchły (Siphonaptera, Aphaniptera) są ciepłolubne, dlatego też atakują naszych ulubieńców w okresie wiosennym, letnim i wczesną jesienią. Pamiętajmy, że domowy klimat i temperatura panująca w pomieszczeniach mieszkalnych, powodują, że pchły mogą bytować przez cały rok. Stosowanie preparatów przeciwpchelnych jest "obowiązkiem" i nie powinno być zarzucane na okres zimowy.

Problem z kleszczami

Kleszcze stają się coraz większym problemem w Polsce i mogą powodować poważne problemy zdrowotne, w zależności od temperatury bytują od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Jedynie komary przenoszą choroby zakaźne na inne zwierzęta i na ludzi częściej niż kleszcze.


Kleszcze mogą: 

 • powodować podrażnienia skóry
 • prowadzić do powstania ropni
 • roznosić choroby, takie jak borelioza, które dotykają także ludzi


  PAMIĘTAJ! Odrobaczaj swojego Pupila przynajmniej RAZ na KWARTAŁ

  Porównanie produktów (0)

  Bio-insektal (wszoły, roztocza, kleszcze) 100 ml

  rating

  14,58zł Bez podatku: 13,50zł

  BIO-Insektal® 100 ml/250 ml/500 ml/1 lDoskonale sprawdza się w ochronie roślin, szczególnie dla których nie powinno się używać agresywnych preparatów chemicznych.Działa na wszelkie szkodniki zimnokrwiste, pełzające, fruwające i biegające.Doskonale zwalcza:stonkimszycenicienieczerwcei inne pełz..

  CdVet Abwehr Konzentrat Hund 10 ml

  rating

  55,00zł Bez podatku: 50,93zł

  CdVet Abwehr Konzentrat Hund 10 mlDługotrwałochrona przed kleszczami100% NATURALNY REPELENTcdVet Abwehrkonzentrat jest naturalną alternatywą dla chemicznych preparatów. Skutecznie odstrasza kleszcze, wszy, pchły i inne. Specjalna mieszanka olejków eterycznych nadaje skórze zwierz..

  Fiprex S/M/L/XL 1 pipetka-odbiór osobisty

  rating

  13,50zł Bez podatku: 12,50zł

  Uwaga - zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w sklepie stacjonarnym. Realizacja zamówienia produktów leczniczych weterynaryjnych OTC nie stanowi sprzedaży wysyłkowej w rozumieniu ustawy z dnia 06 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne. Wobec tego odbiór p..

  Foresto dla kotów i psów do 8 kg-odbiór osobisty

  rating

  86,22zł Bez podatku: 79,83zł

  Uwaga - zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w sklepie stacjonarnym. Realizacja zamówienia produktów leczniczych weterynaryjnych OTC nie stanowi sprzedaży wysyłkowej w rozumieniu ustawy z dnia 06 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne. Wobec tego odbiór p..

  Milben-Ex 5 l

  rating

  864,00zł Bez podatku: 800,00zł

  Milben-Ex 5 lNATURALNY PŁYN W AEROZOLU DLA ZWIERZĄT ODSTRASZAJĄCY ROZTOCZA Działa szybko, natychmiast po użyciu na sierść zwierzęcia, bardzo skutecznie i długotrwale.   cdVet MilbenEx stanowi naturalną alternatywę dla chemicznych środków przeciw insektom. cdVet MilbenEx skutecznie ..

  Milben-Ex 50 ml

  rating

  28,08zł Bez podatku: 26,00zł

  Milben-Ex 50 mlNATURALNY PŁYN W AEROZOLU DLA ZWIERZĄT ODSTRASZAJĄCY ROZTOCZA Działa szybko, natychmiast po użyciu na sierść zwierzęcia, bardzo skutecznie i długotrwale.   cdVet MilbenEx stanowi naturalną alternatywę dla chemicznych środków przeciw insektom. cdVet MilbenEx skuteczni..

  Obroża insektobójcza dla psa 65 cm

  rating

  10,25zł Bez podatku: 8,33zł

  Obroża insektobójcza dla psa długość 65 cm Obroża do zwalczania pcheł i kleszczy przeznaczona dla psów i szczeniąt w wieku powyżej 3 miesięcy. Taśma obroży nasączona środkiem odpornym na działanie wody, elastycznym, nie drażniącym i bezpiecznym w użyciu. Łatwa regulacja długości i proste ..

  Obroża insektobójcza dla psów miniaturowych

  rating

  9,04zł Bez podatku: 8,37zł

  Obroża insektobójcza dla psów miniaturowych długość 35 cm Obroża do zwalczania pcheł i kleszczy przeznaczona dla psów i szczeniąt w wieku powyżej 3 miesięcy. Długość obroży 35 cm czyni ją szczególnie przydatną dla psów ras miniaturowych.  Taśma obroży nasączona środkiem ..

  Obroża owadobójcza dla psa 35 cm

  rating

  9,83zł Bez podatku: 9,10zł

  Obroża owadobójcza dla psa, 35 cmObroża insektobójcza z serii Bio do zwalczania pcheł i kleszczy przeznaczona dla psów  i szczeniąt w wieku powyżej 3 miesięcy. Taśma obroży nasączona środkiem odpornym na działanie wody, elastycznym, nie drażniącym i bezpiecznym w użyciu. Łat..

  Wyświetlono: 1 do 9 z 15 (2 stron)