Kierunek, w jakim zmierzamy

ZooApteka to sklep internetowy stworzony w oparciu o realne potrzeby zwierzęcych klientów i ich Właścicieli.

Zdrowie Twoich podopiecznych, począwszy od zwierząt domowych po hodowlane, to od lat kierunek naszej specjalizacji. Celem założycieli ZooApteki było stworzenie miejsca o innowacyjnym podejściu do preparatów dla zwierząt oraz suplementów, które wspomagają każdego dnia funkcjonowanie ich organizmu.

Zależało nam nie tylko na założeniu wyspecjalizowanego sklepu z produktami i suplementami dla zwierząt, ale także na stworzeniu przestrzeni, w której stan asortymentu jest wypadkową kompleksowej selekcji i sprawdzania producentów pod każdym kątem.

Sprawdzone, innowacyjne i skuteczne produkty

Swoją ofertą trafiamy do klientów indywidualnych, hodowców i rolników o wysokich wymaganiach względem jakości.

Od lat współpracujemy z uznanymi producentami preparatów dla zwierząt. Jednocześnie wdrażamy do oferty nowe rozwiązania, które wynikają ze zmiany trendów na rynku zoologiczno-weterynaryjnym.

Gwarancja jakości

Dysponujemy dużą powierzchnią magazynową o rygorystycznych warunkach, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów dostępnych w ofercie ZooApteki.

"

Szybka wysyłka i wysoka jakość usług

W naszym sklepie kupicie wszystko, co niezbędne dla Waszych zwierząt bez konieczności wychodzenia z domu.

Zamówienia dostarczamy z najwyższą dbałością o jakość serwisu, pakowania oraz szybkość dostawy (zamówienia złożone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia roboczego).

O jakości naszych usług świadczą pozytywne opinie klientów.

Sprawdź opinie