• Do zębów i dziąseł Wróć

Cena

  • 18,00 zł - 73,00 zł

Waga

Producent

Pojemność

Rodzaj

Smak

Specjalne właściwości

Etap życia psy

Czy wiesz, jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja zębów oraz dziąseł psa? Warto o to zadbać, bo za pogorszeniem stanu uzębienia, może iść w parze pogorszenie ogólnego stanu zdrowia zwierzęcia. W środowisku naturalnym psy czyszczą sobie zęby, obgryzając kości lub ścięgna. Niestety, psy domowe nie zawsze mają ku temu okazję. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór preparatów do pielęgnacji psich zębów, m.in. żele czy pasty do zębów. Oferowane przez nas preparaty do zębów pomagają czyścić płytkę nazębną, ograniczają rozwój niepożądanej mikroflory, łagodzą stany zapalne oraz podrażnienia psiej jamy ustnej.

Znaleziono 20 produktów

Aktywne filtry

Denta Vet Gel 35 g

59,75 zł

Denta Vet Oil 20 ml

46,33 zł

Vetfood maxi/Guard Ora Zn 59 ml

54,58 zł

Orozyme żel 70 g

44,50 zł

Stomażel 50 g

30,85 zł

Vetfood Maxi/Guard Oral Cleansing Gel 118 ml

71,77 zł

Dentisept 20 g

39,36 zł

Vetfood Maxi/Guard Oral Cleansing Wipes 100szt

72,50 zł

DR SEIDEL PASTA DEO 105 G

18,92 zł

Vet Aquadent 250 ml

48,74 zł

Szczoteczka Vetfood Professional M

18,60 zł

Preaparaty do higieny jamy ustnej dla psa

Psom domowym bardzo ciężko samodzielnie zadbać o higienę jamy ustnej – są zależne w głównej mierze od swoich właścicieli. Już od najmłodszych lat warto przyzwyczajać swojego pupila do zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystkie niezbędne preparaty do higieny jamy ustnej psa znajdziesz w ofercie naszego sklepu/ Preparaty (m.in. olejki, żele, pasty do zębów) stworzone zostały w oparciu o naturalne składniki, są bezpieczne dla dziąseł. Działają one łagodząco na stany zapalne i podrażnienia, pomagają usuwać kamień nazębny, czyszczą płytkę nazębną, usuwają bakterie, które odpowiedzialne są za nieprzyjemny zapach z pyska.

Tabletki na zapach z pyska dla psa

Nieprzyjemny zapach z psiego pyszczka, który sprawia, że unikamy czułości z naszymi pupilami, nie musi być problemem. W naszym sklepie znajdziesz skuteczne tabletki niwelujące przykrą woń. Oferowane przez nas tabletki na zapach z pyska są zupełnie bezpieczne dla psów, a ich formuła oparta została o naturalne składniki. Warto wiedzieć, że nieprzyjemny zapach może, ale nie musi oznaczać problemów zdrowotnych. Jeżeli weterynarz stwierdzi, że psu nic nie dolega, a zmiana diety nie poprawia sytuacji, można wówczas sięgnąć po tabletki na zapach z pyska. Regularne podawanie preparatu powinno skutecznie pomóc w zwalczaniu brzydkiego zapachu.