Cena

  • 5,00 zł - 35,00 zł

Producent

Pojemność

Rodzaj

Inwazja pcheł? Jest na to skuteczny sposób! W naszym sklepie zamówisz obroże na pchły dla psa. Jako właściciel powinieneś wiedzieć, że pchły nie tylko powodują duży dyskomfort u psiaka, ale mogą być przyczyną rozwoju groźnych chorób. Pasożyty te wgryzają się w skórę i żywią się krwią zwierzęcia. Miejsce po ukąszeniu jest bardzo swędzące. Jeżeli Twój pupil intensywnie się drapie, wygryza sierść, jest niespokojny, to znak, że możecie mieć do czynienia z pchłami. Obroże na pchły dla psa, które możesz zamówić na Zooapteka.pl, działają nawet do 6 miesięcy. Co ważne – kontakt z wodą nie osłabia ich działania.

Znaleziono 14 produktów

Aktywne filtry

Spray Ochronny Przeciw Pchłom i Kleszczom 200 ml Eurowet

24,74 zł

Sabunol plus 90 cm Obroża dla Psa

32,90 zł

Sabunol Obroża dla Psa Szara 75 cm

20,73 zł

Sabunol Obroża dla Psa Czarna 50 cm

23,59 zł

Sabunol Obroża dla Psa Czarna 35 cm

21,64 zł

Sabunol plus 75cm obroża dla psa

34,30 zł

Sabunol plus 50cm obroża dla psa

32,71 zł

Sabunol plus 35cm obroża dla psa

31,72 zł

Obroża Bio Protecto Plus Psy 60 cm

12,14 zł

Sabunol płyn do zwal. pcheł w otocze zwierz 250ml

19,34 zł

Obroża owadobójcza Pess-Per b.zap.75 cm dla psa

6,04 zł

Preparaty na kleszcze dla psa

Choroby odkleszczowe stanowią bardzo duże zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia psa. Jak uchronić czworonoga przed tymi pasożytami? Powszechnie wiadomo, że znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć. W naszym sklepie znajdziesz skuteczne i bezpieczne preparaty na kleszcze dla psa. Są one przeznaczone dla czworonogów w każdym wieku, również szczeniąt, suk ciężarnych i karmiących. Oferujemy także specjalne obroże owadobójcze (zwalczają zarówno kleszcze, jak i pchły). Działanie obroży na kleszcze utrzymuje się nawet przez pół roku, przy czym wilgoć nie zmniejsza jej skuteczności.

Urządzenia do usuwania kleszczy dla psa

Psy uwielbiają buszować w zaroślach i wysokich trawach, czyli tam, gdzie lubią żerować kleszcze. A kleszcze są prawdziwą zmorą, zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. Pasożyty wgryzają się w skórę psa i żywią się jego krwią, ale, co gorsza, mogą przenosić groźne choroby, takie jak borelioza, babeszjoza czy anaplazmoza. Kleszcze należy usuwać bardzo ostrożnie. Możesz wykorzystać do tego urządzenie do usuwania kleszczy. Jest proste w użyciu, wykręca pasożyty w taki sposób, że w skórze zwierzęcia nie pozostaje głowa kleszcza. Warto zaopatrzyć się w wykręcacze do usuwania kleszczy, szczególnie przed sezonem lub przed wyjazdem nad jezioro czy do lasu.