Cena

  • 7,00 zł - 121,00 zł

Producent

Pojemność

Fajerwerki w sylwestrową noc, burza z grzmotami, udział w wystawach, podróż samochodem wywołują u Twojego psa lęk? A może panicznie boi się sam zostawać w domu? Warto wówczas sięgnąć po specjalistyczne preparaty na stres przeznaczone dla czworonogów, które działają uspakajająco. Jako właściciel musisz zdawać sobie sprawę, że długotrwały stres może sprzyjać rozwijaniu się różnych chorób. Na Zooapteka.pl znajdziesz środki na stres, stworzone z naturalnych składników. Preparaty są bezpieczne, nie powodują skutków ubocznych, a jednocześnie skutecznie redukują uczucie niepokoju i strachu.

Znaleziono 20 produktów

Aktywne filtry

Dolvit Probiotic 60 tabletek

21,05 zł

Weichei Bio-Bachbluten CdVet 20 ml

46,88 zł

Adaptil Dyfuzor Komplet 48 ml

120,08 zł

Adaptil Spray 60 ml

73,97 zł

Adaptil obroża 70 cm

116,49 zł

Adaptil obroża 45 cm

103,97 zł

KalmVet 60 kapsułek

43,82 zł

Dr Seidel Obroża adaptacyjna dla psów 75 cm

41,59 zł

Stress out past uspokajając dla psów i kotów 30 ml

15,27 zł

DR SEIDEL Ewaporyzator adaptacyjny dla psów 37ml

59,81 zł

STRESS OUT 10 TABL.

7,95 zł

Bach-SOS 20 ml

46,88 zł

Psi słuch jest o wiele bardziej wrażliwszy niż ludzki. Nic więc dziwnego, że intensywne dźwięki (np. huk noworocznych wystrzałów) mogą wywoływać u psów lęk i niepokój. Również inne sytuacje mogą być dla zwierząt stresogenne, np. podróż samochodem, udział w zawodach czy wystawach. Warto pamiętać, że wystraszony pies może stanowić zagrożenie dla siebie i innych. Żeby złagodzić stany niepokoju, podaj zwierzakowi preparat na uspokojenie. W naszej ofercie znajdziesz karmę uzupełniającą na uspokojenie o naturalnym, bezpiecznym dla psów składzie. Ziołowe preparaty szybko przynoszą pożądany efekt, działają relaksacyjnie i poprawiają psu nastrój.

Krople na uspokojenie dla psa

Krople na uspokojenie dla psów są nie tylko ogromną pomocą dla wystraszonych czy pobudzonych czworonogów, ale również dla ich właścicieli. Jeśli Twój pies źle znosi huk noworocznych petard, duży stres wywołują u niego podróże, wizyta u weterynarza lub inne sytuacje, możesz mu podać łagodne, stworzone na bazie naturalnych składników krople o działaniu uspokajającym. Na Zooapteka.pl proponujemy preparaty stworzone specjalnie z myślą o zwierzętach. Dbamy o bezpieczeństwo czworonogów, dlatego wśród naszego asortymentu znajdziesz jedynie to, co dobre dla Twojego psa. Sprawdź krople na uspokojenie z naszej oferty.

Tabletki na uspokojenie dla psa

Podróż, burza z piorunami, udział w wystawie, wybuchy fajerwerków, wizyta u weterynarza, pobyt w nowym miejscu czy nieobecność właścicieli… w psim życiu zdarzają się sytuacje, które wywołują lęk i stres. Jak sobie z tym radzić? W naszym sklepie zamówisz specjalne tabletki na uspokojenie dla psów. Naturalne składniki aktywne pomagają psu się uspokoić, działają relaksująco i wyciszająco, osłabiają stan niepokoju i ułatwiają zasypianie. Proponowane przez nas tabletki na uspokojenie działają skutecznie, ale łagodnie. Dostosowane są do psich potrzeb i są bezpieczne dla zwierząt.

Witaminy na stres dla psa

Długotrwały stres nie jest dobry ani dla ludzi, ani dla zwierząt. Jeśli pies źle reaguje w określonych sytuacjach, np. podczas rozłąki z właścicielem, wystawy, podróży czy zmiany otoczenia, warto pomyśleć, jak można mu skutecznie pomóc. Rozwiązaniem może być podawanie witamin na stres. Dostępne na naszej strony preparaty łagodzą niepokój i stany lękowe. Dobroczynnie oddziałują na układ nerwowy, dzięki nim pies jest zrelaksowany i uspokojony. Proponujemy witaminy na stres przeznaczone i stworzone z myślą o zwierzętach. Są one bezpieczne dla psów i dostosowane do ich potrzeb.