Silivet 100 ml Gołębie

14,08 

5 w magazynie

Opis

SILIVET (dla gołębi) to mieszanka paszowa uzupełniajaca. Głównym składnikiem czynnym mieszanki jest wyciąg z nasion ostropestu plamistego, którego aktywnośc związana jest z obecnością sylimaryny oraz olejków gorczycznych. Wyciąg z ostropestu plamistego ma właściwości hepatoprotekcyjne, sprzyja regeneracji komórek miąższu wątrobowego, działa żółciotwórczo i żółciopędnie. Olejki z mięty pieprzowej i anyżu pobudzają apetyt, nasilają wydzielanie soków trawiennych i pracę wątroby. Preparat działa osłaniająco na komórki miąższu wątrobowego w sytuacjach, gdy istnieje zagrożenie uszkodzenia wątroby, np. : na skutek podania leków, w przypadku chorób wirusowych, bakteryjnych, spożycia toksyn. Mieszanka stymuluje produkcję żółci oraz przywraca równowagę przemian metabolicznych w wątrobie.

Skład : glikol propylenowy, siarczan sodu.

Dodatki w 1l:

-naturalnie produkty zdefiniowane botanicznie: wyciąg z ostropestu plamistego 10,5 g, olejek miętowy 1,0 g, olejek anyżkowy 1,0g.

-emulgatory i stabilizatory : rycynolan gliceryno-polietylenoglikolu 90g.

Stosowanie : Silvet podaje się po rozpuszczeniu w wodzie do picia w w ilości 1-2 ml preparatu na 1 l wody, przez okres co najmniej 7 dni.

Dodatkowe informacje

Waga0.1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Silivet 100 ml Gołębie”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *